İlçemiz Kaymakamı Gürbüz SALTAŞ Ramazan Bayramı münasebetiyle Bayramlaşma ziyaretlerinde bulundu. Kaymakamımız Gürbüz SALTAŞ, Elmalı Belediye Başkanı Av. Ümit ÖZTEKİN ve kurum müdürlerimiz ile birlikte önce İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ettiler. Hastane çalışanlarının ve hastaların bayramlarını tebrik eden SALTAŞ, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak acil şifalar diledi.
        Ziyaret programına İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretleri ile devam eden Kaymakamımız, tüm personel ile tek tek bayramlaşarak, bayramlarını kutladı. Daha sonra Camicedit Mahallesindeki Şehit Çetin ÇAKMAK Ailesini ve Eskihisar Mahallesindeki Şehit Nuri ÇAVDAR Ailesini ziyaret ederek şehit yakınlarının hanelerine misafir oldu.
        Bayramın 2. günü Elmalı Belediye Düğün Salonunda yapılan Halkla Bayramlaşma Programı Dış İşleri Bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU' nun katılımlarıyla gerçekleşti. Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programına Ak Parti Antalya Milletvekili Atay USLU, Kumluca, Finike, Demre Belediye Başkanları, Ak Parti İl Başkanı ve İlçe Başkanlarımızla kalabalık bir misafir grubu iştirak ettiler.
        Konuşmaların ardından halkla bayramlaşmanın yapıldığı programda, katılımın yoğun olması sebebiyle, oluşan bayramlaşma sırasında tebriklerin kabulü 1 saat sürdü.