ELMALI İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
     
UNVANI ADI SOYADI İŞ TEL
     
KAYMAKAM GÜRBÜZ SALTAŞ 0242 6181008
ELMALI BELEDİYE BAŞKANI                                                       Av.ÜMİT ÖZTEKİN                        0242 6186701-02
CUMHURİYET BAŞSAVCISI                                                         ABDULLAH AKIN ÇİÇEK 0242 6181035
ADLİ YARGI KOM. BŞK.-AĞIR CEZA MAHK.BŞK. FATİH SOYSAL 0242 6181035
     
YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ YAR.DOÇ.HALİL DEMİR 0242 6186334
     
BARO TEMSİLCİSİ AV.HALİL ERDEMİR 0242 6181035
     
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEMSİLCİSİ
EMNİYET MÜDÜRÜ                                                                       HASAN MUTLU 0242 6186250-52
     
GARNİZON KOMUTANLIĞI    
İLÇE JANDARMA KOMUTANI AKIN POÇULU 0242 6186301-02
     
SAVCILAR VE HAKİMLER
CUMHURİYET SAVCISI İDİL MELEK SOYSAL  
CUMHURİYET SAVCISI AYTAÇ ŞENER  
CUMHURİYET SAVCISI ÖZER ALGÜL 0242 6181035
CUMHURİYET SAVCISI AHMET MUHTAR COŞACAK 0242 6181035
     
     
HAKİM NAZAN ÇİÇEK 0242 6181035
HAKİM YUNUS EMRE BİLGİLİ 0242 6181035
HAKİM ASLIHAN ÜNAL 0242 6181035
HAKİM İLKNUR ÇIRA 0242 6181035
  CEMİL AKCİĞER 0242 6181035
  FATMA DÜN 0242 6181035
     
İKTİDAR-ANA MUHALEFET PARTİLESİ VE T.B.M.M.'NDE GRUBU BULUNAN PARTİ TEMSİLCİLERİ
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA BAŞKAYA 0242 6188717
CHP İLÇE BAŞKANI                                                                    ŞAKİR AYDIN 0242 6185152
MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET ŞEFİK EROL 0242 6185885
     
BAŞBAKAN VE BAŞBAKAN YARDIMCILIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
İLÇE MÜFTÜSÜ                                                                             MEHMET EMİN YILDIRIM 0242 6186280
     
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜ HAKAN CEYLAN 0242 6186068
İLÇE SEÇİM MÜDÜRÜ YILMAZ AÇIK 0242 6182463
ELMALI A3 TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZ.İNF.KUR.MÜDÜRÜ ARİF SALLAKÇI 0242 6181765
İCRA MÜDÜRÜ SALİH KONUK 0242 6182478
     
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATI
S.Y.D.V. MÜDÜRÜ                                                                     GÜLSÜN ÖZMEN 0242 6186510
     
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATI
ELMALI S.G.K. MÜDÜRÜ                                                           YUNUS ÇORUM 0242 6181833
     
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
TAPU MÜDÜRÜ                                                                         MUSA DOĞ 0242 2801135
KADASTRO BİRİMİ SORUMLUSU   0242 6182554
     
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATI
GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ                                           BEKİR EROL 0242 6181047
     
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TAŞKİLATI
GIDA,TARIM VE HAYV.İLÇE MÜDÜRÜ                                  DİLEK BOĞATİMUR 0242 6186350
     
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ                                                        NURİYE İLÇİ 0242 6181008
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ                                                                NURHAN EROL 0242 6181412
     
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
MÜZE MÜDÜRÜ                                                                            YUNUS TAŞCIOĞLU 0242 6184442
KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ                                                               ARİF ÇÖKELEK 0242 6181078
     
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ                                                         ALİ İNCİ   0242 6184417-18
MALMÜDÜR V.                                                                             NİHAT BABAGİL 0242 6181091
     
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V.                                                           AKİF TAK 0242 6181101
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜR V.                                         EYYÜP DEMİRHAN 0242 6182444
ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRÜ                                                          AHMET KOCAKAYA 0242 6183288
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ                                     ADNAN CANDAN  0242 6181236
     
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
ORMAN İŞLETME ŞB.MÜDÜRÜ                                               DİLEK ÖZTEKİN 0242 6182501
SEDİR ARAŞT.ŞEFİ ABDURRAHMAN ÇOBANOĞLU 0242 6181520
DSİ 132. ŞUBE MÜDÜR V.                                                          GÖKHAN CEBECİ 0242 6186306
     
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI İLÇE TEŞKİLATLARI
İLÇE SAĞLIK MÜDÜR V.                                                             DR.DUYGU ERDOĞAN 0242 6188373
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR.BURAK EMRE DEMİR 0242 6188300
DEVLET HASTANESİ MÜDÜRÜ                                                 ERCÜMENT KARATAŞ                      0242 6188300
SAĞLIK BAKIM MÜDÜRÜ DİLEK BAYINDIR 0242 6188300
     
 
PTT MERKEZ MÜDÜRÜ                                                               YAHYA KAYNAR 0242 618 6866
     
RESMİ BANKA MÜDÜRLÜKLERİ
T.C. ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ MUHAMMED KUTLUER KARAGÖZOĞLU 0242 6182800
T.HALKBANKASI A.Ş. ELMALI ŞUBE MÜDÜRÜ TÜRKAN CANAY 0242 6181320
     
KİT'LER
ELMALI PANCAR ŞEFLİĞİ                                                            ABDURRAHMAN KARATAŞ 0242 6186139
     
T.B.M.M.'NDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIKLARI
BBP İLÇE BAŞKANI RECEP KÖKEN  
BTP İLÇE BAŞKANI UĞUR TÜRKMEN  
DSP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN ACAR  
DP İLÇE BAŞKANI SÜLEYMAN BAŞKAYA  
GENÇ PARTİ İLÇE BAŞKANI MEHMET İNCİ  
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI    
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ İLÇE BAŞKANI BAYRAM AKSAKAL  
HÜDA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI AHMET SİNCAR  
İP İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN SERDAR TANAL  
MİLLET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI MUAMMER ADIGÜZEL  
ÖZGÜR TOPLUM PARTİSİ İLÇE BAŞKANI MEHMET SAİT ARICA  
ÖZGÜRLÜK VE DAYANIŞMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI CEMALETTİN TURAL  
SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI DURAN KARADAĞ  
SOSYAL DEMOKRAT HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ÇANKAYA  
TKP İLÇE BAŞKANI AYTAÇ KARAHAN  
YENİ TÜRKİYE PARTİSİ İLÇE BAŞKANI HASAN ARSLAN  
YURT PARTİSİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA BOZKURT  
     
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ    
AKP MECLİS ÜYESİ HALİL ÖZTÜRK  
AKP MECLİS ÜYESİ HALİT AKAR  
CHP MECLİS ÜYESİ ERDAL RAMAZAN ALTACA  
     
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ                                                          İSMAİL LÖK  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ                                                          HALİT AKAR  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ERDAL RAMAZAN ALTACA  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MEHMET ÇETİN  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ                                                          OSMAN DURDEMİR               
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SALİH ARI  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ                                                          RAMAZAN ADIGÜZEL           
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ                                                          A.FATİH KAPLAN                  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ HIDIR AYHAN  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ RATIP ARIKAN  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SÜLEYMAN GEZEYİŞ  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İSMAİL DEMİR  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ KAMURAN ÜNAL  
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ FATİH ÖZGÜR  
     
HİZMET BİRLİKLERİ
SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI ALİ GÜMÜŞLÜ  
BAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI MEHMET YAVUZ  
ÇAYBOĞAZI SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI MEHMET TUFAN 0242 6294022
S.S. ÇALPINAR SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI RAMAZAN KIZILTAŞ  
S.S. ÇOBANİSA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI SALİH KARA  
S.S. ÇUKURELMA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI MUSTAFA ÖZKAN  
S.S. GEÇİT SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI NECİP ÖZTÜRK  
S.S. GÖLOVA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI DURMUŞ BAŞARAN  
S.S. İMİRCİK SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI ABDULLAH PARLAK  
S.S. İSLAMLAR SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI ÖMER YILMAZ  
S.S. KUZUKÖY SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI RAMAZAN ŞENOL  
S.S. MURSAL SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI EYÜP UÇAR  
S.S. ÖSDEMİR VE KARAKÖY SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI MURAT GENÇ  
S.S. YALNIZDAM SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI RAŞİT ŞAKKAYA  
S.S. YILMAZLI SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI HÜSEYİN ÖZTÜRK  
S.S. YUVA VE KUZUKÖY SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI ALİ SALDIRAN 0242 6331425
     
MESLEKİ KURULUŞLAR, ODALAR, KOOPERATİFLER
ELMALI NOTERİ AV.HASAN İPEKSOY 0242 6185280
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BŞK. HÜSEYİN ASLAN                 0242 6182490
ELMALI ULAŞTIRMA HİZM.ESNAF ODASI BŞK. ARİF KIVRAK 0242 6181227
ELMALI ZİRAAT ODASI BAŞKANI SALİH KURUBAŞ 0242 6181114
ATSO ELMALI TEMSİLCİSİ NURİ EFEOĞLU  
TÜRK ECZACILAR BİRL.ANTALYA 10.BÖL.ELMALI TEM. ECZ.ALİ DENİZ -DENİZ ECZANESİ 0242 6181007
ESNAF VE KEFALET KOOP.BAŞKANI ASIM TAN 0242 6181002
TARIM KREDİ KOOP. BAŞKANI İSMAİL SARICA 0242 6186881
S.S. ELMİSKO TARIMSAL KALK.KOOP. BŞK. SALİH KURUBAŞ 0242 6181381
S.S.17 NOLU ELMALI MOTORLU TAŞIYICILAR KOOP.BŞK. SALİH SAPMAZ 0242 6182128
S.S. AKÇAENİŞ TARIMSAL KALKINMA KOOP.BŞK. İSMAİL SÖĞÜT  
S.S. BOZHÖYÜK TARIMSAL KALKINMA KOOP.BŞK. KADİR ÇAY  
S.S. BÜYÜKSÖĞLE VE KÜÇÜKSÖĞLE TAR.KAL.KOOP.BŞK. HIDIR ÖNER  
S.S. BAYRALAR TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. HAMDİ ŞAHİN  
S.S.ÇALPINAR TARIMSAL KOOP.KOOP.BŞK. RAMAZAN ÖZTÜRK  
S.S.ÇOBANİSA-ÇUKURELMA TAR. KALK.KOOP.BŞK. SÜLEYMAN ÖZKAN  
S.S. ESKİHİSAR TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. ALİ ÇANKIRLI  
S.S. KARAMIK TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. HÜSEYİN YILMAZ  
S.S. KIŞLA TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. MUZAFFER GÜZEL  
S.S. MURSAL TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. BAHRİ ERDEMİR  
S.S. TAVULLAR TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. ALİ KARATAŞ  
S.S. TEKKE TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. FEHMİ DURMA  
S.S. YAPRAKLI TARIMSAL KALK.KOOP. BŞK. ERCAN ORHAN  
S.S. YILMAZLI TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. YAKUP FİDAN  
S.S. YUVA TARIMSAL KALKINMA KOOP.BŞK. MUHAMMED TOMBUL  
S.S. YAKAÇİFTLİĞİ TAR.KALK.KOOP.BŞK. SÜLEYMAN ÇOŞGUN  
S.S. İSLAMLAR TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. SABRİ ÇAKICI  
S.S. ZÜMRÜTOVA TARIMSAL KALK.KOOP.BŞK. İBRAHİM EROL  
     
ÖZEL BANKALAR
DENİZBANK ELMALI ŞUBE MÜDÜRÜ ORHAN KARACA 0242 6186781
T.İŞ BANKASI ELMALI ŞB.MÜDÜRÜ TEZCAN DÖNMEZ 0242 6186159
YAPI VE KREDİ BANKASI ELMALI ŞB. MÜDÜRÜ CANER ASLAN 0242 6183533
     
     
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
T.H.K. ELMALI ŞUBESİ DERNEK BAŞKANI HÜSEYİN ŞAHİN 0242 6183563
VEREM SAVAŞ DERNEĞİ ELMALI ŞUBESİ DERN.BŞK. MUSTAFA TÜRKİŞ 0242 6181142